Jaarverslag 2019: gouden tijd voor branche en VBe NL

Het jaarverslag over 2019 van VBe NL is verschenen. Toen er nog geen Covid-19 rondwaarde over de wereld. Voorzitter Peter Hoes staat er nadrukkelijk bij stil in zijn voorwoord.
“We ervaren op dit moment de geschiedenisbeelden van gisteren live. De Covid-19 pandemie is een markeringspunt in het leven van iedereen op deze aarde, zoals de Spaanse griep in 1918. We zitten er middenin.”

Gouden tijd

Hij noemt 2019 “een gouden tijd”. Ook voor onze vereniging die eind 2019 113 leden telde, een groei met 21 leden. “Nu ik dit schrijf passeren we zelfs de 130. Hiermee vestigen we definitief onze positie als grootste breed-sectorale veiligheidsorganisatie in Nederland. Van verkeersregelaar tot luchthavenbeveiliger, van voetbalsteward tot winkelsurveillant en medische ondersteuner. Ooit begonnen als vereniging voor evenementen- en horecabeveiliging. Een onderdeel van onze werkzaamheden dat op dit moment volledig stil is komen te liggen. Waarvan de toekomst onzeker is. Hoe ziet het anderhalvemeteruitgaansleven eruit? Het zijn nieuwe scrabblewoorden waarachter een wereld van verdriet, pijn en onzekerheid schuil gaat. Dat is nu en 2020”, aldus Peter Hoes.

We nemen u in het jaarverslag mee naar enkele bijzondere kenmerkende geluiden uit berichten van het jaar 2019. Zoals de samenwerking met vakbond De Unie in het betrekken van alle medewerkers bij de nieuwe cao Veiligheidsdomein, de positionering van verkeersregelaars, fiscale erkenning van ons uniform, bescherming van medewerkers en werkbezoeken op Schiphol en Huntenpop. Natuurlijk mag de erkenning van de cao Veiligheidsdomein en het woord van onze leden, de draagkracht en impulsen van onze vereniging niet ontbreken.

Lees het Jaarverslag 2019

Recente Berichten

(Af)tellen maar

Beste demissionair minister Dilan Yeşilgöz-Zegerius, beste lijsttrekkers,

Babylon Security

Time Allround Security

Schrijf je in voor de nieuwsbrief